KONTAKTID

Viljar Pärnpuu
Shell Määrdeainete ärijuht
+372 516 9850
viljar@jungent.eu
Camilla Themas
Shell Eesti turundusjuht
+372 590 74616
camilla@jungent.eu
Priit Pall
Shell Tartu lao juht
+372 512 8296
priit.pall@jungent.eu
Tarmo Klaar
Shell Määrdeainete tehniline konsultant ja koolitaja
+372 516 3317
tarmo.klaar@jungent.eu
Raul Tein
Shell Võtmekliendi müügijuht
+372 508 1940
raul@jungent.eu
Tauno Hinno
Shell Põhja-Eesti müügijuht
+372 503 0124
tauno@jungent.eu
Sandor Weinrauch
Shell Lõuna-Eesti müügijuht
+372 515 4239
sandor@jungent.eu