Jungent

Müügi- ja turundusfirma Jungent on 1991 aastal tegevust alustanud esmatarbekaupade hulgimüüja, mille tegevusgeograafia katab tervet Eestit, Lätit ja Leedut. Meie kaubavaliku moodustavad algupärased margitooted, mis on oma tootegruppides ülemaailmsete või Baltikumi turuliidrite hulgas.

Jungenti teenuse ostjateks on rahvusvahelised tootjad, kes vajavad oma kaubamärgile esindajat-turustajat regioonis. Jungenti teenusteks on aktiivne müügiteenus kõikides maakondades ja linnades, võtmeklienditeenindus, margitoodete turundustegevus, riiulikorraldus tarnijatele ning tootetutvustuste korraldamine. Samuti konsulteerime tootjaid kauba, turu, toidu käitlemise ja kaubandusalase seadusandluse osas. Täisteenusklientidele osutame logistikateenuseid läbi enda tütarettevõtte Via 3L.

Jungent Grupi müügitulu ületas 2013 aastal 120 miljonit Eurot ning selle käibe saavutamiseks omame üle 7500 püsikliendi. Jungenti grupis töötas 2014 jaanuarikuu seisuga üle 400 töötaja ja meile tarnivad kaupa üle 40 rahvusvahelise ettevõtte.