Testi Pureplus tehnoloogiat

pureplus_test_MBKas soovid osaleda minuga koos eksperimendis, mille sisuks on sinu isikliku auto kütusekulu vähendamine läbi mootoriõli vahetuse? Kas see on võimalik?
Maailma juhtiv määrdeainete tootja on turule toonud maagaasist PurePlus tehnoloogiaga toodetud mootoriõli. Selle koostis lubab paremat voolavust miinustemperatuuridel, madalamat hõõrdumist, paremat mootori puhtust ja kulumiskaitset ning seeläbi väiksemat õlikulu ja kuni 3%-list kütusesäästu.
Mina testin seda hetkel enda auto peal eelkõige uudishimust (vaata näidiku pilti enne õlivahetust), sest kui õlivahetus annab kütusesäästu kuni 3%, siis säästaksin 1 õlivahetuse välba jooksul ca 60€ raha. (läbisin testi edukalt ning tulemusi vaata siit)

Mis ma selleks tegema peaksin?

Pildista üles enda kütusekulu näidik mis näitab vähemalt 10000 km läbisõidu kütusekulu 100 km kohta ning saada see oma osalemissoov Shell määrdeainete lehele Facebookis.

Mina saadan sulle õlivahetuseks tasuta õli* “oma kulu ja kirjadega” (testis saavad osaleda esimesed 10 kiiremat!!!). Õige mootoriõli valimiseks vajan sinu auto mudelit ja aastakäiku.

Õlivahetuse teed enda kulul (võtad korralise teeninduse ajaks kaasa minu poolt antud mootoriõli), seejärel nullid ära enda auto kütusekulu näidiku, et jälgida kütusekulu käitumist uue õliga.

Kui läbisõit on ületanud 10000 km, saada uus pildistatud näit mulle. Kui kütusekulu ei vähenenud, siis saidki mootoriõli tasuta ja aitasid sõbra eksperimenti omapoolse panusega.

Kui kütusekulu vähenes, siis tuleb sul mootoriõli eest mulle tasuda sest sinu automootor on olnud paremini hoitud ning sina hoidsid kokku kütusekulult! Positiivse tulemuse puhul premeerin sind kingitusega!