Shell määrdeainete infoleht juuni 2104

Infoleht juuni 2014

uudiskiri_2014_Image_001

Uus Shell PurePlus Tehnoloogia

Uute Shell Helix Ultra mootoriõlide tootmiseks kasutatakse esimest korda ainulaadset Shell PurePlus tehnoloogiat, mis hoiab mootori puhtuseastme uue mootoriga sarnasel tase- mel paremini kui konkureerivad mootoriõlid. Shell PurePlus tehnoloogia baasõlisid iseloomustavad võrreldes tavaliste II ja III grupi baasõlidega püsivam viskoossus, madalamad hõõrdumisnäitajad ning stabiilsemad omadused. Seega loob Shelli uus tehnoloogia eelduse suurepäraste määrdeainete väljatöötamiseks, mis pakuvad veelgi paremat kaitset ja puhtust kõrgtehnoloogilistele mootoritele.
uudiskiri_2014_Image_002

Shell PurePlus Tehnoloogiaga muudetakse maagaas kristallselgeks, ülipuhtaks baasõliks, mis ei sisalda praktiliselt ainsatki naftas leiduvat jääkainet. Seejuures muudetakse maagaas esmalt sünteetiliseks gaasiks, seejärel vedeldatakse nn Fischer-Tropschi sünteesiga ja rafineeritakse erinevateks lõpptoodeteks. Maagaasi keemiline muutmine erinevateks õlitoodeteks ehk Gas-to-Liquids (gaasist-vedelikuks) tehnoloogia vajab tohutul hulgal oskusteadmisi. Shellil on selle jaoks üle 3500 patendi.
uudiskiri_2014_Image_003

Baasõlid moodustavad mootoriõlist 75% kuni 90%. Seega on kvaliteetsed baasõlid iga tipptasemel mootoriõli kõige olulisem komponent. Nii on see ka Shell PurePlus teh- noloogia kristallselgete baasõlidega, mida kasutame Shell Helix Ultra mootoriõlis. Koos end tõestanud ja pidevalt areneva aktiivse puhastustehnoloogiaga suudab Shell Helix Ultra hoida mootori puhtamana, kui see on võimalik tavaliste mootoriõlidega.
Shelli tehnikud on seisukohal, et mustus ohustab mootorit kõige rohkem. Mootoris toimuva põlemisprotsessi ja mootoriõli vananemise käigus tekivad ajapikku ladestused, mis võivad mootorit kahjustada ja võimsust vähendada. Aktiivse puhastus tehnoloogiaga Shell Helix mootoriõlid tagavad parima tõhususe, maksimaalse kaitse ja kütuse optimaalsema kasutuse. Selle põhjuseks on erilised puhastusmolekulid, mis eemaldavad mootorist kahjulikku mustust ja ladestusi. Seejuures ümbritsevad puhastusmolekulid mustuseosakesi ja hoiavad peenelt jaotatult hõljumis. Nii püsib mootor kuni järgmise õlivahetuseni puhtana, on kulumise eest paremini kaitstud ja õli pääseb kiiremini määrimist vajavate osadeni. Mootor töötab tõhusamalt, käivitub kergemini ja on pikema tööeaga.

UUS SHELL HELIX TOOTESILT

Shell Helix toodete tehnoloogiline areng kajastub nüüd ka uutel tootesiltidel. Nii leiavad teie kliendid kiirelt ja usaldusväärselt sobiva Shell Helix mootoriõli.
uudiskiri_2014_Image_004

  • Suurem Shelli logo
  • Ultra muutub alakaubamärgiks
  • Paremini nähtav viskoosus
  • Baasõli tüüp
  • QR-kood
  • Mootoritüübi tähistus
  • Stiliseeritud kolb või viide Shell PurePlus tehnoloogiale
  • Mootoritootjate heakskiidud

SEMINARID

Aprillis kutsusime Shell Helix edasimüüjad seminarile, mis toimusid Tallinnas, Tartus ja Narvas. Seminari viis läbi Shelli tehnikaspetsialist Ramunas Brazys, kes tutvustas uut Shell Helix tooteportfelli, mis baseerub maailmas ainulaadsele Shell PurePlus ja Active Cleansing tehnoloogiate unikaalsel kombinatsioonil. Tänu uutele tehnoloogiatele on tagatud justkui äsja tehasest tulnud mootori puhtusega sarnane seisukord.

Kodulehel on saadaval uus Helix kataloog .pdf kujul https://shell.jungent.com/marketing/Shell_Helix_EE_2014.pdf

Content for id “tooted” Goes Here

UUED TOOTED MEIE VALIKUS

SHELL HELIX ULTRA ECT 0W-30

uudiskiri_2014_Image_009

Kasutatakse moodsates bensiinimootorites, kübemefiltriga diiselmootorites ja gaasimootoriga sõidukites. Shell Helix Ultra ECT 0W-30 kasutab Shelli uuendusliku Emissions Compatible Technology (emissoonikontrolli seadmetega ühilduvat) tehnoloogiat, et kaitsta heitgaaside järeltöötlussüsteeme. See kaitseb bensiinimootorite katalüsaatoreid, hoiab diisliosakeste filtrid puhtana ja kaitseb neid nõeladestuste eest, mis võivad heitgaaside järeltöötlussüsteemi ummistada ja seega mootori efektiivsust vähendada.
Shell Helix Ultra ECT 0W-30 kasutab Shelli patenteeritud PurePlus tehnoloogiat ning Shelli ainulaadset aktiivset puhastamistehnoloogiat, et kaitsta kõrge efektiivsusega mootoreid jõudlust vähendavate ladestuvate setete ja kulumise eest ning tagab seega ülitõhusa töö. Vähendab mootori hõõrdetegurit ning aitab säästa kütust ja vähendada heitgaasiemissioone.

Spetsifikatsioonid ja heakskiidud – API SN, ACEA C3, BMW LL-04, MB heakskiit 229.51

SHELL HELIX ULTRA ECT 5W-30

uudiskiri_2014_Image_010

Kasutatakse moodsates bensiinimootorites, kübemefiltriga diiselmootorites ja gaasimootoriga sõidukites. Shell Helix Ultra ECT 5W-30 kasutab Shelli uuendusliku Emissions Compatible Technology (emissoonikontrolli seadmetega ühilduvat) tehnoloogiat, et kaitsta heitgaaside järeltöötlussüsteeme. See kaitseb bensiinimootorite katalüsaatoreid, hoiab diisliosakeste filtrid puhtana ja kaitseb neid nõeladestuste eest, mis võivad heitgaaside järeltöötlussüsteemi ummistada ja seega mootori efektiivsust vähendada.
Shell Helix Ultra ECT 5W-30 kasutab Shelli patenteeritud Pure Plus tehnoloogial põhinevaid baasõlisid ning Shelli ainulaadset aktiivset puhastamistehnoloogiat, et kaitsta kõrge efektiivsusega mootoreid jõudlust vähendavate ladestuvate setete ja kulumise eest ning tagab seega ülitõhusa töö. Vähendab mootori hõõrdetegurit ning aitab säästa kütust ja vähendada heitgaasiemissioone.

Spetsifikatsioonid ja heakskiidud – ACEA C3(vasab mootoritestide nõuetele), BMW LL-04, MB heakskiit 229.51, VW 504.00/507.00, Porche C30

SHELL HELIX ULTRA 5W-30

uudiskiri_2014_Image_010Kasutatakse moodsates bensiinimootorites, kübemefiltrita diiselmootorites ja gaasimootoriga sõidukites, sobib ka biodiislit ja etanoolilisandiga bensiini tarbivates mootorites kasutamiseks. Pakub maksmimaalset kaitset nii väga kuuma kui ka väga külma kllimaga regioonides, samuti raskemates kasutustingimustes.
Shell Helix Ultra 5W-30 kasutab Shelli patenteeritut PurePlus tehnoloogiat ning Shelli ainulaadset aktiivset puhastamistehnoloogiat, et kaitsta kõrge efektiivsusega mootoreid jõudlust vähendavate ladestuvate setete ja kulumise eest ning tagab seega ülitõhusa töö. Vähendab mootori hõõrdetegurit ning aitab säästa kütust ja vähendada heitgaasiemissioone.

Spetsifikatsioonid ja heakskiidud – API SL/CF, ACEA A3/B3, A3/B3, A3/B4, BMW LL-01, MB heakskiit 229.5, 226.5, VW 502.00/505.00, Renault RN0700, RN0710. Täidab API SN/CF nõudeid.

SHELL HELIX ULTRA SN 0W-20 1L

uudiskiri_2014_Image_012Shelli patenteeritud PurePlus tehnoloogial valmistatud täissünteetiline mootoriõli. Kasutatakse nt. Toyota, Lexuse, Chrysleri ja enamustes Jaapani ja Korea päritolu bensiinimootoriga autodes.

Spetsifikatsioonid ja heakskiidud – API SN, ACEA A1/B1, ILSAC GF-5

SHELL HELIX HX8 5W-40

uudiskiri_2014_Image_013

Kasutatakse moodsates bensiinimootorites, kõbemefiltrita diiselmootorites ja gaasimootoriga sõidukites, sobib ka biodiislit ja etanoolilisandiga bensiini tarbivates mootorites kasutamiseks.Sünteesimistehnoloogial põhinevate baasõlidega ja Shell ainulaadse aktiivse puhastamistehnoloogiaga Shell Helix HX8 5W-40 hoiab mootori puhtana ja tagab ülihea kulumiskaitse igapäevasel kasutamisel suurte koormustepuhul, pikendades mootori kasutusiga. Õli omadused säilivad ka madalatel temperatuuridel, lihtsustades käivitamist.

Spetsifikatsioonid ja heakskiidud – API SN/CF, ACEA A3/B3, A3/B4 heakskiit 229.3, VW 502.00/505.00, Renault RN0700, RN0710. Vastab nõuetele Fiat 9.55535-N2 ja 9.55535-M2

KAMPAANIA

uudiskiri_2014_Image_014

VÕTA ÜHENDUST

Meie kontaktid leiad siit: https://shell.jungent.ee/kontakt/